Dlaczego My

Program lojalnościowy

Doceniamy stałych Klientów i chętnie przyznajemy im rabaty. Robiąc zakupy w naszym sklepie, zbierasz punkty, które przeliczają się na rabaty, które od teraz będą Ci przysługiwać przy każdym następnym zamówieniu. Rabaty rosną wraz z liczbą zgromadzonych punktów, dzięki czemu możesz już zawsze kupować u nas kosmetyki taniej. Jak to działa?

 1. Zarejestruj się w naszym sklepie: https://zielonadrogeria.pl/pl/reg. To jest warunek konieczny, aby wziąć udział w programie lojalnościowym.

 2. Zrób zakupy. Za każde wydane 50 zł na produkty otrzymasz 50 punktów. 

 3. Punkty przeliczają się na stałe rabaty wg poniższej zasady:

  100 punktów = rabat 1%

  200 punktów = rabat 2%

  300 punktów = rabat 3%

  400 punktów = rabat 4%

  500 punktów = rabat 5%

 4. Pierwszy rabat będzie Ci przysługiwał w trakcie kolejnych zakupów po zebraniu 100 punktów. Kolejne progi rabatowe będą Ci również przysługiwać przy kolejnych zakupach, po uzbieraniu odpowiedniej liczby punktów.
 5. Przy kolejnych zakupach przyznane punkty zsumują się z poprzednimi, a wysokość rabatu będzie się zwiększać. Punkty przyznawane są za zakup produktów, nie dotyczą kosztów przesyłki. Na przykład:

 • Dzisiaj kupujesz kosmetyki za 155 zł i wybierasz dostawę za 10,99 zł. Łącznie płacisz 165,99 zł, otrzymujesz 150 punktów, które przeliczają się automatycznie na 1% rabatu na kolejne zakupy.

 • Za jakiś czas robisz kolejne zakupy, kupujesz kosmetyki za 70 zł i wybierasz dostawę za 11,99 zł. Łącznie płacisz 81,29 zł, otrzymujesz 50 punktów, łącznie masz już 200 punktów i na kolejne zakupy otrzymasz 2% rabatu. I tak dalej :)

 1. W trakcie składania zamówienia, zobaczysz w koszyku, ile punktów otrzymujesz w trakcie tych zakupów. O liczbie zebranych punktów poinformujemy Cię o tym również w mailu, który wyślemy do Ciebie po złożeniu zamówienia. Liczbę punktów oraz wysokość przyznanego rabatu zawsze możesz sprawdzić w panelu klienta: https://zielonadrogeria.pl/panel/ .
 2. Jeśli zrezygnujesz z zamówienia w trakcie jego realizacji, liczba punktów uzyskana w trakcie tych zakupów zostanie odjęta od sumy wszystkich zebranych dotychczas punktów, co może się wiązać z obniżeniem wysokości rabatu. Nic straconego, przy kolejnych zakupach, możesz go odzyskać!

 3. Stały rabat klienta przysługuje również na przecenione produkty objęte promocją.

 4. Za zakup przecenionych produktów również zgarniasz punkty, które przeliczają się na rabaty.

 

Jeśli masz pytania dotyczące naszego programu lojalnościowego lub zauważyłeś błąd w naliczaniu swoich punktów, koniecznie daj znam znać: kontakt@zielonadrogeria.pl

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl