Dlaczego My

O firmie

Witaj w naszym sklepie!

ZIELONA DROGERIA powstała z miłości do natury i człowieka. Wierzymy, że zdrowie i urodę czerpiemy z natury. A to, co jest dobre dla nas, jest również dobre dla naszej planety.

W ZIELONEJ DROGERII proponujemy szeroki wybór kosmetyków naturalnych i ekologicznych, wytworzonych przez sprawdzonych i uznanych producentów. Produkty pochodzą z różnych stron świata, od Dalekiego Wschodu po Europę Zachodnią, dzięki czemu możesz korzystać z dobroczynnego działania wielu roślin wywodzących się z różnych stref klimatycznych. Z dumą oferujemy produkty wielu doskonałych polskich marek.

W ZIELONEJ DROGERII wierzymy, że dokonując codziennych wyborów zakupowych, nie tylko spełniamy swoje potrzeby, ale również mamy realny na środowisko. Dlatego dbamy, aby produkty dostępne w naszym sklepie łączyły wysoką jakość z przystępną ceną.

Przesyłki pakowane są w zgodzie z naszymi pro - ekologicznymi poglądami. Stosowane są głównie papier i biodegradowalne, rozpuszczalne w wodzie wypełniacze, które wyglądem przypominają chrupki kukurydziane. Jeśli w Twojej paczce znalazła się folia, to znaczy, że jest ona użyta ponownie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu, jeśli będziesz potrzebował naszej porady.

Zespół ZIELONEJ DROGERII 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl